Ministr Plaga jednal o digitálním vzdělávání v Hradci Králové

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga dnes navštívil v rámci výjezdu vlády do Královéhradeckého kraje místní školy a tělovýchovné jednoty. Odpoledne pak navštívil se zmocněncem MŠMT pro digitální vzdělávání Ivanem Pilným také Univerzitu Hradec Králové.

Dopoledne přijel ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga do Vyšší odborné školy, Střední školy, Základní školy a Mateřská školy Štefánikova v Hradci Králové, kde společně s ředitelkou školy a zástupci místního odboru školství a kultury projednali modernizaci prostor a plánované Centrum komplexní odborné podpory pro klienty se sluchovým postižením.

Poté navštívil ministr Plaga společně s vládním zmocněncem pro sport Milanem Hniličkou TJ Sokol, kde se starostou tělovýchovné jednoty probrali kromě podpory vrcholového sporu také přípravu reprezentantů a problematiku rozvoje místních sportovišť.

Odpoledne se ministr školství přesunul na Univerzitu Hradec Králové. „Jsem rád, že zde můžeme společně se zmocněncem Ministerstva školství pro digitální vzdělávání Ivanem Pilným osobně vyslechnout, jak probíhá spolupráce zdejší univerzity a Královéhradeckým krajem na pilotním projektu Digitální vzdělávání,“ řekl v úvodu setkání ministr Plaga.

Zdroj: MŠMT, Tiskové zprávy, 9. 4. 2018